“Nowa mobilność w życiu codziennym” to przedmiot, którego nauczamy na studiach podyplomowych Politechniki Warszawskiej na kierunku Nowa Mobilność.

Studia podyplomowe na kierunku Nowa Mobilność prowadzone są na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych (PSPA). Studia Nowa Mobilność to 30 przedmiotów, 240 godzin dydaktycznych i kilkudziesięciu wykładowców, gości specjalnych i praktyków biznesu.

Materiał dydaktyczny zawiera wielodyscyplinarną wiedzę, niezbędną do merytorycznego wsparcia przedsiębiorstw, instytucji oraz organów administracji publicznej wdrażających lub wspierających sektor nowej mobilności. Program podnosi kompetencje osób zatrudnionych bądź poszukujących zatrudnienia na konkurencyjnym rynku branży motoryzacyjnej – zyskują one niezbędne kompetencje i rozległą wiedzę dotyczącą zeroemisyjnych technologii w transporcie

– czytamy o programie studiów na stronie internetowej.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej studiów podyplomowych Nowa Mobilność i zapoznanie się z ich programem oraz zasadami rekrutacji.

Copy link
Powered by Social Snap