Już w 2019 r. nawiązaliśmy współpracę z pierwszym w Polsce portalem o mikromobilności dostarczając rynkowi za jego pośrednictwem cenne dane, specjalistyczną wiedzę oraz eksperckie komentarze na temat polskich rynków współdzielonej mikromobilności i mikrologistyki.

SmartRide.pl to pierwsze i unikalne na polskim rynku medium, poświęcone dziedzinie mikromobilności i jej roli w transporcie miejskim. Kładzie nacisk na tematykę dotyczącą hulajnóg elektrycznych, zajmuje się jednak także innowacyjnymi modelami mobilności i usług transportowych (w tym sharingiem) oraz ich aspektami prawnymi i biznesowymi. Publikuje aktualności, poradniki, informatory, przekrojowe teksty problemowe. Za multimedialną akcję „Przepis na jazdę” portal SmartRide.pl był także nominowany do nagrody „Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego” w kategorii Medium Roku 2021.

Wśród efektów naszej współpracy znajdują się m.in.:

  • “Na progu przełomu. Współdzielona mobilność w Polsce” – wspólnie przygotowany i opublikowany w lipcu 2019 r. 150-stronicowy raport będący pierwszym tego rodzaju przewodnikiem po polskim rynku współdzielonej mobilności.
  • “Strefa Danych” – hub informacyjny portalu SmartRide.pl opisujący rynek sharingu mikromobilności, do którego co kwartał dostarczamy cennych danych o stanie rynku współdzielonych rowerów oraz elektrycznych hulajnóg i skuterów.
  • “Przepis na Jazdę” – seria filmów edukacyjnych na temat bezpiecznego i zgodnego z przepisami przemieszczania się na elektrycznych hulajnogach.
  • Mikrologistyka” – hub informacyjny portalu SmartRide.pl opisujący rynek mikromobilności w dostawach towarów na tzw. ostatniej mili.

Ponadto cyklicznie publikujemy na portalu SmartRide.pl komentarze eksperckie. Wszystkim naszym członkom wspierającym, jak również innym podmiotom rozwijającym rynek mikromobilności, rekomendujemy obecność na portalu SmartRide.pl.

Copy link
Powered by Social Snap