Prowadzimy szkolenia z obszaru nowej mobilności dla instytucji publicznych i przedsiębiorstw zainteresowanych odkryciem potencjału nowej mobilności dla swoich miast i firm.

Tzw. nowa mobilność  to coraz lepiej rozpoznawalne zagadnienie na polu zarządzania mobilnością, które można rozpatrywać w różnych wymiarach – czy to w skali całego miasta, wybranej jego dzielnicy, czy też konkretnej organizacji – np. firmy lub instytucji. Obszar ten został już także odpowiednio zbadany i opisany, również przy uwzględnieniu polskich doświadczeń, i nadaje się tym samym do tego, aby przybliżyć go czy to pracownikom samorządu, czy też innej grupie osób, w postaci dedykowanego szkolenia.

Jako organizacja branżowa, chętnie podejmiemy się zrealizowania szkolenia z nowej mobilności w Państwa mieście lub organizacji. Zajmujemy się rozwojem rynku nowej i współdzielonej mobilności w Polsce od 2017 r., współpracujemy z szerokim gronem ekspertów oraz instytucji krajowych, a także zagranicznych, uczestniczymy w badaniach zjawiska nowej mobilności, jak również posiada my stosowne doświadczenie na polu realizacji warsztatów, konferencji czy szkoleń. Wszystko to czyni nas odpowiednim wyborem w zakresie przeprowadzenia szkolenia z nowej mobilności. W celu uzgodnienia zakresu tematycznego szkolenia, jego formy oraz warunków realizacji, uprzejmie prosimy o kontakt. W zakresie elektromobilności oraz technologii wodorowych współpracujemy z naszą organizacją partnerską – Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych.

Copy link
Powered by Social Snap