Tegoroczny Europejski Tydzień Mobilności zostanie zainaugurowany w Łodzi za sprawą trzeciej już edycji Kongresu Nowej Mobilności – największego wydarzenia sektora mobilności w Polsce, które odbędzie się w dniach 12-14 września.

Kongres Nowej Mobilności to cykliczna impreza organizowana przez naszą organizację partnerską, Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA), która gromadzi kluczowych graczy sektora mobilności, m.in. branżę motoryzacyjną, operatorów transportowych, dostawców usług nowej mobilności, firmy rozwijające elektromobilność i oczywiście decydentów sektora publicznego. Poprzednia edycja KNM zgromadziła ponad tysiąc uczestników, a my poprowadziliśmy sesję tematyczną na temat Strategii Rozwoju Nowej Mobilności.

W tym roku KNM ponownie zagości w Łodzi i zainauguruje obchody Europejskiego Tygodnia Mobilności. Jak piszą organizatorzy, uczestnicy KNM spotkają się, aby omawiać wprowadzane na rynek technologie nowej generacji, a także identyfikować modele biznesowe, wymagania infrastrukturalne oraz partnerstwa, umożliwiające finansowanie projektów mobilnościowych. Wszystko po to, aby zmniejszyć emisje oraz zapewnić bezpieczny i zrównoważony przepływ ludzi, i towarów w Polsce.

Więcej szczegółów na temat Kongresu Nowej Mobilności dostępnych jest na stronie internetowej wydarzenia: KNM.

Copy link
Powered by Social Snap